Pozvánka na informačný seminár – Ukrajinskí žiaci v novom školskom roku

Seminár realizuje NIVAM, Ministerstvo školstva v spolupráci s Unicef.
Pozývame vás na informačný seminár „Ukrajinskí žiaci v novom školskom roku“, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 25. augusta 2022 od 9.30 do 11.30. Podujatie prebehne hybridnou formou - prezenčne v priestoroch Národného inštitútu vzdelávania a mládeže (NIVAM) v Bratislave i online.

Seminár je určený pre vedenie základných škôl s cieľom predstaviť opatrenia a odporúčania na prijímanie a začleňovanie žiakov z Ukrajiny do škôl na Slovensku, informovať o možnostiach ich jazykového vzdelávania a priblížiť existujúce metodické materiály v oblasti podpory odídencov z Ukrajiny vo vzdelávaní.

Lektor stretnutia:
• PhDr. Janka Pišová, PhD.,
vedúca oddelenia pre jazykové a literárne vzdelávanie
Národného inštitútu vzdelávania a mládeže

Stiahnite si PREZENTÁCIU Z WEBINÁRA

Účasť:
Seminár prebehne hybridnou formou.

Prezenčne v priestoroch NIVAM, na adrese Pluhová 8 v zasadacej miestnosti na prízemí. Počet prezenčných miest na seminári je obmedzený (maximálna kapacita 40 osôb). V prípade záujmu o prezenčnú účasť vyplňte tento formulár: PRIHLÁŠKA NA PREZENČNÝ SEMINÁR

V prípade naplnenia prezenčnej kapacity alebo záujmu zúčastniť sa seminára online je k dispozícii prihlasovací formulár pre online účasť: PRIHLÁŠKA NA ONLINE FORMU SEMINÁRA 

Uzávierka prihlasovania je 23. augusta o 12:00.

Organizátorom semináru je Národný inštitút vzdelávania a mládeže v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Seminár sa realizuje ako súčasť projektu „Podpora odídencov z Ukrajiny vo vzdelávaní“, ktorý sa realizuje v spolupráci s Detským fondom OSN (UNICEF).

Zdielať tento článok