Kariéra

Niečo o nás:

Národný inštitút vzdelávania a mládeže je príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, ktorá vznikla 1. júla 2022 zlúčením organizácií Metodicko-pedagogické centrum (MPC), Slovenská pedagogická knižnica (SPK), Štátny pedagogický ústav (ŠPÚ), IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM).

Napredujeme, modernizujeme nie len my v NIVaM ale zároveň reflektujeme potreby vzdelávania pre moderné školstvo, realizujeme projekty financované Európskou úniou na národnej a medzinárodnej úrovni.
Vďaka všetkým týmto výzvam, potrebujeme odborných zamestnancov, ktorí budú odvážne tvoriví a k svojej práci budú pristupovať svedomito a zodpovedne.

Prehľad aktuálne voľných pracovných miest nájdete tu: https://www.profesia.sk/praca/narodny-institut-vzdelavania-a-mladeze

Nenašli ste aktuálne voľnú prácu snov?

Pravidelne obsadzujeme pracovné pozície ako: učiteľ profesijného rozvoja, regionálny metodik, výskumný a vývojový zamestnanec, koordinátor či iný odborný administratívny zamestnanec.

Naši kolegovia a kolegyne pracujú na pracoviskách v Bratislave, Trnave, Nitre, Komárne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove a v Košiciach. Ak máte záujem o niektorú z uvedených pozícií a nie je teraz zverejnená, kontaktujte e-mailom naše personálne oddelenie a radi Vám povieme viac.

Do e-mailu nezabudnite napísať o aký druh práce máte záujem, priložte svoj profesijný životopis a oceníme aj pár slov o Vás, prečo by sme Vás mali prijať.

Kontakt: ludskezdroje@nivam.sk

Prečo pracovať u nás?

Svojich kolegov počúvame a radi diskutujeme o zaujímavých nápadoch a vylepšeniach.
Ponúkame priateľské a rozvíjajúce sa pracovné prostredie.
Podporujeme vzdelávanie a osobnostný rozvoj kolegov, pretože, keď sa odborne rozvíjate Vy, rozvíjate tým aj nás.
Ponúkame zaujímavú náplň práce, ktorá môže mať dopad na rozvoj celého Slovenska.
Pružný pracovný čas a pracovný úväzok na 37,5 hodiny.

Rozumieme potrebám pracovno-životnej rovnováhy a preto Vám ešte poskytneme:

  • Máte u nás 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
  • Prácu z domu Vám poskytneme na 5 dní a viac podľa dohody s nadriadeným.
  • Poskytujeme Multisport kartu, ktorá neslúži len na posilňovňu ale aj iné aktivity.
  • Okrem iného ponúkame napríklad aj príspevok na DDS či sociálnu výpomoc alebo odmenu pri veľkom životnom jubileu.