POZVÁNKA: VEĽTRH PRÁCE S MLÁDEŽOU

 
Pozývame vás na Veľtrh práce s mládežou do Banskej Bystrice.
 
Čo na vás čaká?
 
Chceme prepájať a naživo priblížiť organizácie mladým ľuďom a ďalším aktérom v práci s mládežou a tým, ktorí vytvárajú podmienky na prácu s mládežou a aktívny život mladých ľudí.
Preto sme vytypovali a pozvali 20 organizácií z celého Slovenska, ktoré majú zaujímavé a užitočné projekty a aktivity pre mladých ľudí vo veku 13 – 30 rokov a rôzne vzdelávania pre pracovníkov s mládežou.
 
Stretnite organizácie pracujúce s mládežou a mladými ľuďmi, spoznajte ich činnosti a aktivity a možno nájdete prieniky vašich nápadov, z ktorých vzniknú nové. Staňte sa ich členom, či dobrovoľníkom.
 
To všetko na vás čaká počas Veľtrhu práce s mládežou!
 
Poďme sa navzájom spoznať už 26.10.2023!
 
Pozývame mládež, samosprávy, občiansku spoločnosť, školy a sprostredkovane napr. aj rodičov mladých ľudí, ale i širokú verejnosť.
 
Podujatie je pre návštevníkov bezplatné, avšak aby sme mali na seba dostatok času, dajte nám vedieť preferovaný čas prostredníctvom tohto linku.
 
Veľtrh sa uskutoční sa v Centre mladých, Tajovského 25, BB (areál Obchodnej akadémie – treba vojsť cez vonkajší priechod do vnútorného areálu, TU je možné pozrieť si cestu.
 
Tešíme sa na vás!
Zdielať tento článok