Pozývame vás na webinár a workshop o šikane

Ako predchádzať i riešiť šikanovanie a kyberšikanovanie medzi žiakmi, ako zvládnuť prevenciu rizík, ktoré ohrozujú deti a žiakov v on-line priestore? Pridajte sa na webinár s názvom Prevencia prostredníctvom rozvíjania osobnostných a komunikačných zručností žiakov. Bude sa konať 23. mája o 13:00 a získate praktické materiály s ukážkami aktivít. Stačí sa registrovať.

 

Vážení pedagógovia,

dovoľujeme si Vás pozvať na druhý webinár, ktorý Vám umožní spoznať a prakticky uplatniť ďalšie psychologické prístupy k prevencii a osobnostnému rozvoju žiakov s cieleným zameraním na  etické zásady a psychologické bezpečie  a na prípravu preventívneho programu.

Lektorovať a realizovať workshop bude odborníčka v oblasti školskej psychológie doc. Mgr. Lenka Sokolová, PhD. Spoločne sa zameriame na to ako predchádzať i riešiť šikanovanie a kyberšikanovanie medzi žiakmi, ako zvládnuť prevenciu rizík, ktoré ohrozujú deti a žiakov v on-line priestore (grooming, sexting…). Súčasťou budú aj praktické materiály s ukážkami aktivít, ktoré môžu účastníci a účastníčky využiť vo svojich triedach.

Podujatie sa bude konať online 23. mája 2022 od 13:00 do 15:00 hod. Odkaz na podujatie vám zašleme po registrácii. Účasť je zadarmo.

Vyplňte, prosím, prihlasovací formulár, ktorý poslúži na vyjadrenie Vášho záujmu a potvrdenie účasti na webinári a najneskôr do 19.mája 2022. Ak sa Vám nezobrazuje formulár nižšie na tejto stránke, kliknite pre jeho vyplnenie tu: https://bit.ly/3wwvyTj

Zaslaním vyplneného formuláru sa záujemca/záujemkyňa záväzne prihlasuje na webinár.

Ak by ste mali otázky, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom emailu lubica.bizikova@statpedu.sk

Zdielať tento článok